גם לברכיים מגיע יחס: טיפול להצערת הברכיים

מסתבר שגם מראה הברכיים מטריד לא מעט נשים, אחרת קשה להסביר מדוע מציעים לנו את הטיפול הבא: הצערת מראה הברכיים ללא צלקות וללא ניתוח. ההכנות לקראת עונת הרחצה של קיץ 2018 החלו כבר עכשיו…

חברת פרומדיקס משיקה שיטה חדשה המאפשרת העלמת קמטים ועור רפוי באמצעות חוטי אפטוס, ללא צלקות וללא ניתוחים. "ברכיים שנראות צעירות הן מצרך מבוקש לנשים, בעיקר בעונת הקיץ שלובשות חצאיות קצרצרות, שמלות מיני, מכנסונים ובגד ים" מסבירים בפרומדיקס. "קיים צורך ודרישה לברכיים יפות ומושלמות לנשים מעל גיל 40 המעוניינות לחשוף  את רגליהן, כל עוד הן חלקות לחלוטין, ללא צלקות, ללא קמטים ומראה עור מתוח. תוצאות המתיחה ניכרות כבר מיד לאחר הטיפול."

טיפול-בברכיים-חוטי-אפטוס

לפני ואחרי הטיפול. הצערת ברכיים באמצעות חוטי אפטוס. צילום: פרומדיקס

ברכיים

הצערת העור באיזור הברכיים

התבגרות הברכיים נובעת מתהליכי הזדקנות כמו שאר הגוף, כגון: דלדול השומן התת עורי, דלדול העור, חולשה ואיבוד רקמות החיבור. הליך ניתוחי מלווה בצלקות ולכן לא מהווה פתרון לאזור הברכיים שהינו אזור כל כך בולט. על כן, פותחה שיטה חדשה, מתיחה באמצעות חוטי האפטוס. שיטה זו אינה משאירה צלקות ולא נדרש זמן החלמה לאחר הטיפול. השיטה שמציעים בפרומדיקס מתאימה לנשים הסובלות מקמטים ועור לא אחיד באזור הברכיים. חוטי האפטוס מכילים חומצה לקטית ומשפרים את מרקם העור. לחוטי האפטוס זיזים אשר באמצעותם ניתן למשוך את העור הרפוי ובכך למתוח בצורה עדינה את הקמטים. בנוסף, הטיפול מעודד יצירת קולגן ועל כן התוצאות נשמרות לאורך זמן. רצוי לחזור על הטיפול אחת לשנה.

ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור, מפרטת על השיטה: "אזור הברכיים זהו אזור שנשים רבות מעוניינות לטפל בו שכן עם השנים העור הופך לדק יותר ומקומט יותר. הברכיים ממוקמות במרכז הרגל ועל כן, בכל פעם שהולכים עם רגליים חשופות הברכיים מתגלות. כיום כבר אין סיבה יותר להרגיש חוסר נוחות עם ברכייך. בטיפול פשוט שמעודד יצירת קולגן, עורך יראה מתוח יותר ורענן יותר. מניסיוני חוטי אפטוס בטוחים ויעילים לשיפור מראה הברכיים והטיפול מומלץ מאד, במיוחד בימי החורף".

דר-להבית-אקרמן-קרדיט-אסף-לו

ד"ר להבית אקרמן. צילום: אסף לוי

חברת-פרומדיקס-בלרינה

הצערת מראה הברכיים – חברת פרומדיקס

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.