אפס התאכזרות לציפורן: לק ג'ל EVO של ביו סקלפצ'ר

אחרי שש שנים של פיתוח, חברת BIO SCULPTURE, ממציאת הג’ל הצבעוני השיקה לק ג'ל חדש העונה לשם EVO. השם מורכב משילוב של שלוש אותיות המסמלות שלוש תכונות חשובות של המוצר: E- Evolutionary פיתוח מהפכני. – 100% Vegan – V לא נוסה על בעלי חיים, ללא פאראבנים. O2-  Oxygenating base, vitamin A & E infused מוליך חמצן.

חברת BIO SCULPTURE ישראל, הינה המשווקת הבלעדית של מוצרי חברת Bio sculpture העולמית. BIO SCULPTURE  הינה ממציאת הג'ל המקורי, המוביל את ענף הג'לים בעולם, היחיד שמגן על ציפורן טבעית, מונע התפצלויות, נותן פתרונות כל הבעיות, משקם לאחר בנייה ומעודד צמיחה. כל מוצרי החברה נועדו להעניק פתרונות ייחודיים וחדשניים. השיטה שפיתחה חברת BIOSCULPTURE®-GEL ייחודית וראשונה מסוגה, שיטת המניקור האירופאי – היבש, סטרילי ולא פולשני (מותאם למדינות חמות) תוך אפיון סוג הציפורן.

evo-2-bio-sculpture

ג'ל לק איבו2 – EVO2 מבית bio sculpture

ג'ל לק EVO החדשני פותח על ידי מעבדות BIO SCULPTURE  לתת מענה לנשים שרוצות ליהנות מטיפול ג'ל איכותי ולחסוך בזמן יקר.

הג'ל לק החדש של EVO  אינו מכיל חומרים מסוכנים, מכיל ויטמין E וגם ויטמין  A המסייעים לחיזוק הציפורן, אפס התאכזרות לציפורן – השימוש בסדרת הלקים אינו מצריכה שיוף ציפורן ובעל ברק עמידות גבוהה ביותר. כל סדרת הלקים משמרת את בריאות הציפורן הטבעית ומאושרת בלעדית על ידי תקן ISO9001 –  הכי בריא שיש.

קשת צבעים אופנתית ראשונה של לק ג'ל EVO נפרסת על פני כ- 40 גווני צבע. תכונות נוספות של המוצר:  ברק קריסטלי בעל עמידות גבוהה ביותר, אינו מכיל חומרים מסוכנים, מכיל ויטמינים המסייעים לחיזוק הציפורן.

bio-sculpture-evo-gel

ג'ל לק EVO – פותח על ידי מעבדות BIO SCULPTURE

BIO-SCULPTURE-(14)

ג'ל לק EVO2 – אינו מכיל חומרים מסוכנים, מכיל ויטמין E וגם ויטמין A המסייעים לחיזוק הציפורן.

2 תגובות

  1. כמה עולה לעשות מריחה של ביו לעומת מריחה של איבו?
    האם זה אותו דבר?

    • אני משתמשת בלק ג'ל של איבו ושכבה ראשונה אצלי כבר אטומה ומהממת , ומריחה מושלמת התאהבתי!

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.