הלק הנושם של אורלי – ORLY Breathable treatment & Color

יצרנית הלק האמריקאית אורלי, הכריזה על BREATHABLE – טכנולוגיה מהפכנית ופורצת דרך בתחום הלק: אין יותר צורך בשימוש לק בסיס, טופ קוט ותכשירי הזנה לציפורן.

לראשונה בעולם: תעשיית הנייל מציגה לק הממזג בהרמוניה בין תחום הפיגמנט (צבע הלקים) לתחום הטריטמנט (טיפול וטיפוח הציפורניים). מעתה, ברכישת בקבוק לק תרוויח כל משתמשת פעמיים, מחד היא תוכל לבחור בכל גוון שתרצה (ממגוון הצבעים של המותג) ומאידך יכיל בקבוק הלק האמור קומפלקס טיפולי הכולל בועות חמצן, שמן ארגן, פרו ויטמין B 5 ווויטמין  C  העשרת וטיפוח הציפורן.

אורלי-orly-Breathable-7

לק-אורלי-orly-Breathable-1

לק אורלי ORLY Breathable – טיפול מצד אחד, צבע מצד שני

 

היתרון הממשי בטכנולוגיית BREATHABLE  – "נושמת" (המוכרת מגזרות אחרות: "עדשות נושמות"/ "דאודורנט נושם", "מייק אפ נושם") היא העובדה כי הרכב הלק מאפשר לראשונה בעולם חדירות לחמצן ובכך ניתן לשמור על הידרציה שנועדה להבטיח ציפורניים חזקות/מטופחות/וחיוניות לאורך זמן. חשיבות הלחות המאוזנת (תהליך ההידרציה)  תבטיח כי הציפורן לא תתייבש/ תתפצל או תיסדק ובו בזמן תציג לראווה שכבת צבע בוהקת, אחידה ומטופחת.

אורלי-orly-Breathable-2

לוגו אורלי ORLY

מאפשר מעבר של חמצן בין שכבת הפיגמנט לשכבה הקרנית של הציפורן

"בכדי לאפשר מעבר חמצן בין שכבת הפיגמנט (לק צבעוני) לבין השכבה הקרנית של הציפורן פותחה טכנולוגיית BREATHABLE ", קובעת קטיה שו – המדריכה הראשית של מותג הלק האמריקאי אורלי. "הפיגמנט המקובל והשכיח בתעשיית הלק מייצר כידוע שכבת צבע אטומה ובלתי חדירה. בטכנולוגיה החדשה עבר הרכב הלק שינוי טכנולוגי שתכליתו לאפשר מעתה מעבר תנועתי של מולקולות חמצן בין שכבת הצבע הנמשחת על הציפורן לבין שטח הפנים של הציפורן. בשל יכולתו לעשות זאת מכונה הלק  במהדורתו החדשה "נושם" ובכך הוא גם מונע את התחמצנות הפיגמנט הגורמת לעיתים להופעתם של כתמים צהובים/כתומים על גבי שטח הציפורן, תופעה מוכרת למדי בשימוש בלקים בעלי צבעים כהים".

יתרון נוסף בשימוש "הלקים הנושמים" הוא העובדה כי מעצם הגדרתו של הלק כמוצר רב תכליתי אין יותר צורך בשימוש לק בסיס, טופ קוט ותכשירי הזנה לציפורן. את כולם תקבל המשתמשת מעתה באותו בקבוק לק.

אורלי-orly-Breathable-5

מגיע ב-18 גוונים ORLY לק נושם

סקר לרגל ההשקה מגלה כי 90% מהנסייניות דיווחו על ציפורניים חיוניות יותר

לרגל השקת סדרת BREATHABLE החדשה  אורלי נערך סקר שביעות רצון בקרב 500 נשים. מהתוצאות עולה, כי כ-90% מהנשים שהשתמשו בלקים בטכנולוגיה החדשה דיווחו כי ציפורניהן נראות חיוניות יותר. לתחושתן צמיחת הציפורן הטבעית הפכה מהירה יותר ו  לאחר 7 ימי שימוש הציפורניים נעשו חזקות יותר. כ- 50% מהנשים דיווחו כי עמידותו של "הלק הנושם" ממושכת יותר משימוש בכל לק  קונבנציונאלי אחר שניסו.

מכלל הנשים הנשאלות, כ-10 טכנאיות ציפורניים ומניקוריסטיות. כל עשרת הנשאלות הללו דיווחו כי פעולת מריחת הלק הנושם קלה וקצרה משמעותית בשל צמצום שלבי מריחת הלק (ללא שימוש בלק בסיס ובטופקוט).

אורלי-orly-Breathable-3

סטנד לק נושם אורלי ORLY Breathable

סדרת BREATHABLE שמה לה כמטרה את השמירה על בריאות הציפורן ולכן הלקים הם – 10Free – כלומר נטולי שבעת החומרים הידועים כמזיקים לציפורן: TOLUENE, CAMPHOR ,FORMALADEHYDE, PHATHALATES, FORMALDEHYDE, XYLENE, MEK, plasticizer, Triphenyl Phosphate (TPP/TPHP), Parabens, Hydroquinone Monomethyl Ether (MEHQ) stabilizer, Gluten  – Animal Derived Ingredients.

בראטאבל-2017-של-אורלי

נטול חומרים מזיקים – לק אורלי ORLY Breathable

אורלי-orly-Breathable-6

אורלי לק נושם ORLY Breathable

Lavender_Poster-by-Orly

אורלי-orly-Breathable-4

תגובה אחת

 1. מיקי אברמוביץ

  היי לך
  איפה אני רוכשת לק וורוד פוקסיה של אורלי?
  בשנתיים האחרונות אין להשיג בארץ….
  לא ג׳ל!
  לק רגיל
  אשמח לרכוש טלפונית

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.