מתיחת עור ללא ניתוח – ד"ר אנה אגורצובה בישראל

ד"ר אנה אגורצובה הציגה שיטות מתקדמות למתיחת עור רפוי ללא ניתוח באמצעות חוטי אפטוס כאורחת של חברת פרומדיקס.

ד"ר אנה אגורצובה, דרמטולוגית מומחית ומדריכה בינלאומית של חברת אפטוס, הגיעה לישראל על מנת להציג את השיטות החדשניות והמתקדמות למתיחת עור רפוי. את השיטות הציגה ד"ר אגורצובה באמצעות שיטות לא ניתוחיות תוך שימוש בחוטי אפטוס, בסדנא שנערכה בשבוע שעבר במשרדי פרומדיקס.

"חוטי אפטוס הם חוטים משוננים המיועדים לקבע ולהרים רקמה רפויה ללא צורך בניתוח ובצלקות" הסבירה ד"ר אגורצובה. "ההליך מאפשר החלמה מהירה מאוד, והפרוצדורה היא נטולת צלקות מהותיות. תוצאות המתיחה ניכרות כבר מיד לאחר הטיפול."

אפטוס-פרומדיקס-2

דר שירה אליאב, אמה קוטלר, דר לאלי חנני, דר תמר טבדי ודר אגרוצובה. צילום -אסף לוי

פרומדיקס הינה הראשונה בעולם שהחליטה לקדם את ההדרכה של השיטות בהן משתמשים בחוטי אפטוס. הרופאים לומדים צעד אחר צעד כיצד לבצע מתיחת עור רפוי באמצעות שיטות לא ניתוחיות. ההדרכה כוללת 3 מפגשים למתחילים ו-2 מפגשים למתקדמים. במהלך אותם מפגשים, הרופאים מתנסים בשיטות בכדי שיוכלו אחר כך לבצע אותן בקליניקה הפרטית שלהם.

"המגמה העולמית הולכת לכיוון של הידוק העור ופחות לכיוון של ניתוחים" מסבירה ד"ר אנה אגורצובה "שיטה זו מתאימה לנשים בכל הגילאים, לאלו הסובלות מצניחת עור הפנים והצוואר ואף מהצטברות של שומן ברמה קלה עד בינונית. בין יתרונות הטיפול – שהוא מציע החלמה מהירה ומעט מאוד סיבוכים, ביחס למתיחות הפנים. הטיפול למעשה מייתר את הצורך בניתוח, צלקות ובהרדמה כללית."

בין המשתתפים בסדנא שהעבירה האורחת מחו"ל: ד"ר לאלי חנני, ד"ר תמר טבדי, ד"ר שירה אליאב, ד"ר צחי שלקוביץ, ד"ר רבקה וקנין ואחרים.

אפטוס-פרומדיקס-3

שימוש בחוטי אפטוס – חברת פרומדיקס

אפטוס-פרומדיקס-1

שימוש בחוטי אפטוס – חברת פרומדיקס

אפטוס-פרומדיקס-4

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.