קריו סלים – המסת תאי שומן בהקפאה

המסת שומן בקור הופכת להיות האלטרנטיבה המועדפת לטיפול במצבורי שומן עיקשים. הלקוחות שומעות מכל כיוון על סיפורי ההצלחה (התוצאות נראות לעין בזמן קצר, כי השיטה פשוט עובדת) ובזכות כך קיימת דרישה הולכת וגוברת לטיפול בשומן באמצעות מכשיר המסה בהקפאה. תוסיפו לכך את העובדה שהחזר ההשקעה עבור קוסמטיקאית הרוכשת את מכשיר הקריו סלים הוא פשוט מהיר יותר מכל מכשיר טכנולוגי אחר ויש לכם כאן עסקה מנצחת.

טיפול בשומן באמצעות הקפאה הוא הלהיט של הקיץ. בשנה החולפת הפך הטיפול למבוקש יותר ויותר בקרב הלקוחות וגם אלו שלא שקלו בכלל לטפל במצבורי השומן שלהם בקליניקה או באמצעות טיפול פולשני, מגיעים ומבקשים את הטיפול.

שימו לב, אנו לא משתמשים בלשון נקבה בלבד כאשר אנו מדברים על הלקוחות הפוטנציאלים: לטיפול המסת השומן בקור יש דרישה מצד נשים וגברים כאחד. מדוע? הסיבה העיקרית והמרכזית היא: השיטה עובדת והתוצאות נראות לעין די מהר. בארצנו הקטנטונת, כשכולם מדברים עם כולם, הטיפול בקור הפך למבוקש עוד יותר בשיטת השיווק הכי טובה שרק יכלו מחזיקי המכשיר לבקש: שיווק מפה לאוזן.

Cryo_slim-קריו-סלים-1

מכשיר הקריו סלים של קוסמטיקס אקספרס

קודם כל, איך עובדת המסת שומן בקור?

"מדובר בטכנולוגיה חדשנית שמשתמשת ביכולת של הקור לטפל בעודפי השומן" מסבירה אורית נבו, מדריכה ראשית בחברת קוסמטיקס אקספרס, יבואנית ומשווקת של מכשיר הקריו סלים הפופולרי. "המכשיר מפרק את תאי השומן באמצעות קירור מהיר של קפל השומן, ומשתמש בתגובתו הטבעית של הגוף לתנאי קור קיצוניים. הרקמות הסמוכות לתאי השומן אינן נפגעות ולא נגרם להן כל נזק. זאת משום שתאי השומן הם הראשונים להגיב לקור בגופנו. המסת השומן בקור מהווה תחליף מהיר ופשוט לפרוצדורות פולשניות כמו שאיבת שומן או ניתוחים. הטיפול מסוגל להפחית את נפח שכבת השומן עד כ-40% וזו הסיבה שלקוחות מדווחים על הצלחות פנומנליות של הורדת היקפים בסדר גודל של 3 עד 5 ס"מ בהיקף המותן לאחר טיפולים ספורים בלבד."

הקפאת-שומן-בקור-4

תוצאות שקשה להתווכח איתן – קריו סלים

הקפאת-שומן-בקור-5

הצרת היקפים מדוייקת באזורים שהם השומן עקשן במיוחד. הקפאת שומן.

הקפאת-שומן-בקור-3

תוצאות של טיפול באמצעות מכשיר הקריו סלים של קוסמטיקס אקספרס

היתרון המשמעותי הראשון הוא בזמינות הטיפול ובקלות שבו הוא מתבצע. אין צורך בהכנה מוקדמת, הטיפול אורך כשעה או פרק זמן דומה בקירוב. הוא מתאים לנשים ולגברים כאחד. אינו מכאיב ואינו דורש תקופת החלמה. "למעשה, אפשר לבצע טיפול עם מכשיר הקריו סלים ומיד לאחר הטיפול לחזור לפעילות רגילה. אין צורך בהרדמה והוא אינו מותיר צלקות או נזק לעור. להשגת תוצאה נראית לעין יש צורך בשני טיפולים בלבד." מסבירה אורית נבו.

החזר השקעה יוצא מן הכלל

בעוד כשמדובר במכשירים טכנולוגיים אחרים במכון הקוסמטי ובקליניקות היופי, החזר ההשקעה הנדרש בהם אורך שנים, כשמדובר במכשיר המסת שומן בקור כמו הקריו סלים של קוסמטיקס אקספרס, החזר ההשקעה הוא מהיר יותר מכל מכשיר אחר.

"היות ומדובר בטיפול שהוא להיט בענף ועוד לא התחיל אפילו להתקרב למיצוי הפוטנציאל שלו, והיות ומדובר בטיפול שמעניק תוצאות אמיתיות, מוכחות, שאי אפשר להתווכח איתן ובמחיר נמוך בהרבה מטיפולים פולשניים, החזר ההשקעה על המכשיר הוא יוצא דופן בכל היבט שמסתכלים עליו. קליניקות שהחלו לעבוד עם המכשיר לאחרונה הצליחו להחזיר לחלוטין את ההשקעה תוך חודשים אחדים." מסביר אבי נבו, מנהל השיווק ומבעלי קוסמטיקס אקספרס. "עלות הטיפולים נעה בין 1500-3000 ₪ לטיפול ומכיוון שהלקוחות אינם מסתפקים בטיפול אחד אלא רוכשים לפחות שני טיפולים, החשבון הוא פשוט. היתרונות ברמה העסקית הם כאלה שאי אפשר פשוט להתווכח איתם – המכשיר מעניק פתרון מהיר וזמין, במחיר שווה לכל נפש, לגברים ולנשים כאחד. בעוד שטיפולי אסתטיקה מסויימים פונים בעיקר לנשים, כאן הגברים הם חלק משמעותי מהלקוחות. יתרה מכך, במהלך הטיפול, בשונה למשל מהסרת שיער, אין צורך בטכנאי לצד המכונה: הידית מונחת על האזור בגוף שבו אנחנו מטפלים ואין צורך לעמוד לצד הלקוח או הלקוחה אלא אפשר לגשת לטפל בלקוחה אחרת שנכנסה בדיוק לקליניקה. יש חסכון בכח אדם. תוסיפו לזה את ההייפ המטורף שיש בענף והתשבחות מכל כיוון לגבי התוצאות שהמכשיר מעניק וקיבלתם עסקה מצויינת שתרים לכם את ההכנסות בקליניקה."

Cryo_slim-קריו-סלים-הפחתת-ש

מטפל בשומן במקומות הנכונים. קריו סלים – מכשיר להמסת שומן בקור.

שיטה מהפכנית שכל ענף האסתטיקה מדבר עליה

שיטת הקפאת השומנים, המסת השומנים בקור, פירוק תאי שומן בהקפאה, איך שלא תרצו לקרוא לה, היא ה-להיט בתחום האסתטיקה. היתרונות הרבים שעליהם פירטנו עד כה הופכים אותה למועדפת על יותר ויותר קליניקות וההצלחות המוכחות בקרב נשים וגם בקרב גברים שמצליחים סוף סוף להיפטר מהצמיגים ומקפלי השומן בכרס, הופכים אותה למבוקשת יותר ויותר.

"כל טיפול מפרק סדר גודל של 40 עד 60 ס"מ רבוע של שומן". מסבירה אורית נבו. "פירוק תאי השומן משמעו שתא השומן נהרס ולא יתפתח יותר. לפיכך הפעולה היא נקודתית ומאפשרת לנו להתמקד במקומות מסויימים כמו למשל מצבורי שומן בצדי המותן, בירכיים, באזורי הבטן ובישבן. כל מקום שבו נרצה להפחית את כמות תאי השומן".

הקפאת-שומן-בקור-2

לפני ואחרי טיפול באמצעות הקריו סלים.

הקפאת-שומן-בקור-1

לא, זה לא ניתוח. טיפול הקפאת שומן של קוסמטיקס אקספרס.

Cryo_slim-קריו-סלים-2

מכשיר הקריו סלים – החזר השקעה יוצא דופן

מאידך, חייבים לזכור, כי בעוד השיטה מראה תוצאות, הרס תאי שומן במקום אחד אינו אומר שכל תאי השומן בגוף נעלמים ולכן מומלץ תמיד לשלב את הטיפול יחד עם פעילות גופנית ותזונה נכונה. בצורה זו גם נשמור כי הגוף לא יפתח מצבורי שומן במקומות אחרים בגוף. סייג זה כמובן נכון גם לגבי טיפולים אסתטיים אחרים פולשניים או חיצוניים – ביצוע טיפולים להצרת היקפים אינו אומר שאפשר להשתולל עם אכילה לא מבוקרת.

2 תגובות

  1. אוקסנה איסקוב

    היי אני מעוננית לרכוש את המכשיר אשמח שיחזרו אלי.
    מעוניינת להכניס את זה לסלון היופי שלי

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.