סניף מס' 19 לרשת נייל סטודיו בעיר בית שמש

רשת בתי הספר למקצועות היופי,  "נייל סטודיו" משיקה את סניף מס' 19 של הרשת – בעיר בית שמש. במעמד ההשקה המכובדת נכח ראש העיר ומכובדי העיר, בעת שנחנך הסניף לצד מנכ"לי הרשת.

החודש השיקה רשת בתי הספר המובילה בישראל – נייל סטודיו את סניפה החדש ובין הגדולים ברשת – סניף בית שמש. הרשת אכן הטביעה את חותמה בסימן העצמה כלכלית לנשים כבר בתחילת 1990, ומאז פיתחה את סניפיה ברחבי הארץ והרחיבה את אפשרויות הלמידה ברשת לכיותר מעשרה סוגי הכשרות כיום.

נייל סטודיו היא מקפצה לנשים רבות לקבלת תעודת מקצוע בינלאומית בתחום הטיפוח והיופי ולהתקדם לעצמאות כלכלית משלהן ואף להקים עסק ולהרחיב את עצמאותן.

השקת-סניף-נייל-סטודיו--בית-

השקת סניף נייל סטודיו בית שמש. צילום: יעקב לדרמן

 

בריאן ליידן, מנכ"ל ובעלים של רשת נייל סטודיו, קיבל את פני ראש עיריית בית שמש  ושיתף את הבאים בסגירת המעגל האישית שלו " את בית שמש הכרתי כשעליתי לארץ ב-67' ומהקיבוץ היינו עולים לבית שמש ומתפארים מהעיר". עוד הוסיף כי "כבר זמן מה שאנו שוקלים לפתוח סניף בעיר כי יש פה מודרניזציה מתפתחת שאכן הולמת את הקורסים המוצעים ברשת".

ראש העיר משה אבוטבול התכבד גם הוא בדברי ברכה למנכ"לי הרשת ולבעלת הסניף קתרין קנדינוב: "זהו יום מאוד שמח לעיר בית שמש, בו נולד בעיר בית עסק של רשת גדולה כמו נייל סטודיו. אנו שמחים לתמוך ברשת שמטרתה להעניק את היכולת לנשים להתפרנס תחת קשת רחבה של מקצועות מעניינים ומכבדים. נשות בית שמש ישמחו לפתח קריירה ועצמאות כלכלית".

"הביקוש בשנים האחרונות מצד המקצועיות, נמצא במגמת עליה ובישראל בפרט, כשהבנו בנייל סטודיו שהמון מעוניינים בבית חם ומקצועי שישמש להן כבית לכל חידושי התחום, התחלנו בחשיבה רחבה לכיוון המגזר הדתי מסורתי"/ סיים ואמר מרטין קופר מנכ"ל משותף ברשת.

השקת-סניף-בית-שמש-מימין-ברי

השקת סניף בית שמש מימין בריאן ליידן, ראש העיר משה אבוטבול, מרטין קופר. צילום: יעקב לדרמן

מסלולי קורסים לבחירה, למידה של כל השיטות והטכניקות הקיימות והתנסות פרקטית בכל הציוד והמכשור החשמלי  בענף החל מבניית ציפורניים, פדיקור ומניקור רפואי והכשרה מקצועית בתחום הטיפוח והיופי. תכנית הלימודים הינה מאושרת על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה ובפיקוח מלא.

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.