דרמלוג'יקה משיק בישראל סרום Biolumin-C עם דור חדש של ויטמין C

דרמלוג'יקה, אחד המותגים המובילים בתחום בריאות העור מזה 30 שנה, הדוגל באסטרטגיית אבחון ומיפוי העור, משיק בימים האלו סרום ויטמין C עוצמתי, אולטרא יציב, בשילוב עם פפטייד חדשני וחומצה לקטית להבהרה, מיצוק ושיפור סימני ההזדקנות המוקדמת ולמראה בריא של עור הפנים.

היתרונות הטיפוליים העיקריים של ויטמין C הם: מבהיר וממצק את העור. אנטיאוקסידנט – מנטרל רדיקלים חופשיים ומגן מפני נזקי קרני השמש. מחזק את המערכת החיסונית הטבעית של העור.

"Biolumin-C Serum של דרמלוג'יקה מיוצר בשיטה חדשנית המשלבת קוקטייל של 2 סוגי מולקולות חדשות של ויטמין C בתוספת פפטייד סינטטי המסייע במיצוק העור" מסבירים בדרמלוג'יקה. "יחד, הם מצליחים להגיע לעמידות מיוחדת הפועלת בעומק העור."

לשאלה, מהן המגבלות בדרך כלל של תכשירים בשוק המכילים ויטמין C, עונים בדרמלוג'יקה: "המלקולה של ויטמין C לרוב אינה יציבה בשל העובדה שהויטמין רגיש מאוד לטמפרטורה ולאור, הוא מתחמצן מהר מאוד והפעילות שלו נחלשת דבר שהופך את התכשירים ללא פעילים. הפורמולה המהפכנית של דרמלוג'יקה מייצגת חשיבה חדשה בנושא האפקטיביות של ויטמין C. מחקרים אחרונים בנושא בשילוב טכנולוגיה חדישה, מאפשרים לנצל את העוצמה הטיפולית של ויטמין C ולתגבר את מערכת ההגנה הטבעית של העור לעצירת נקים בעור עוד לפני שהם נוצרים."

ויטמין-סי-סרום-2-BioLu

ויטמין סי ביו לומין של דרמלוגיקה סרום להבהרה מיצוק ושיפור העור BioLumin-C Serum

פרמטרים שהופכים את התכשיר החדש לייחודי

ויטמין C אולטרא יציב: הפורמולה המהפכנית שומרת על יציבות חסרת תקדים של הויטמין לאורך זמן.

חיזוק מערכת ההגנה הטבעית של העור: הקומפלקס המיוחד בתכשיר פועל באופן מובהק עם מערכת ההגנה הטבעית של העור. עובדה זו מסייעת לעור להגן על עצמו מפני חימצון וההשפעה המזיקה של רדיקלים חופשיים.

חדירות וזמינות ביולוגית יוצאת דופן: הטכנולוגיה החדשנית בתכשיר Biolumin-C Serum מאפשרת חדירה יוצאת דופן של ויטמין לתוך רקמת העור, כלומר, יותר ויטמין C זמין בהגנה על העור. הפורמולה המתקדמת הזו של ויטמין C מבית דרמלוג'יקה עולה לאין שיעור מתכשירים אחרים בשוק המכילים ויטמין C (כולל פורמולות המכילות ריכוז גבוה מאוד של ויטמין).

הידעת?
⦁    80% מהשינויים המבניים בעור הפנים נגרמים בעקבות חשיפה לקרני השמש.
⦁    ויטמין C אינו נחשב כמרכיב הגורם לרגישות לשמש ועל כן ניתן להשתמש בו גם בימי הקיץ.

אופן השימוש: מומלץ להשתמש בתכשיר פעמיים ביום, בוקר וערב.  מעל הסרום מומלץ למרוח כל קרם לחות בו משתמשים. סרום זה מתאים לשימוש גם בימי הקיץ ומתאים גם לנשים בהריון.

ויטמין-סי-ביו-לומין-

ויטמין סי ביו לומין – דרמלוג'יקה – סרום להבהרה מיצוק ושיפור העור BioLumin-C Serum

ויטמין-סי-סרום-להבהרה-BioLu

ויטמין סי ביו לומין של דרמלוגיקה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*