מותג הדרמו-קוסמטיקה לה רוש-פוזה מקים מתחם בריאות בקניון רמת אביב.

מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי לה רוש-פוזה המומלץ לעור רגיש על ידי למעלה מ- 25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם יקים מתחם בריאות ייחודי לאבחון עור הפנים חינם בקניון רמת אביב.

לה רוש-פוזה מותג הדרמו קוסמטיקה לעור רגיש המומלץ על ידי למעלה מ-25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם ומציע מגוון מוצרים המתאימים לכל המשפחה: תינוקות, ילדים ומבוגרים, יקים בימים אלו, מתחם בריאות ייחודי , שיכלול צוות מקצועי ומיומן, מכשור מתקדם וחדשני, אשר יאבחן את מצב עור הפנים כגון: רמת הלחות, פיגמנטציה, מיצוק, קמטים, קופרוז, יובש, מצב נקבוביות וכד'. המכשיר החדשני יוכל לאבחן גם בעיות שאינם נראות על פני השטח אלא בשכבות העור העמוקות יותר.

LA ROCHE–POSAY מזמין את קהל הלקוחות לחוויית טיפוח בינלאומית במסגרתו יעניקו אבחון עור באמצעות מכשור טכנולוגי חדשני ומתקדם וייעוץ לטיפוח העור על-ידי צוות מקצועי בהתאמה אישית. כל מי שיגיע לאבחון עור הפנים יוכל ליהנות מטיפים ועצות לטיפוח העור בהתאמה אישית , כיצד להשיג עור פנים במרקם חלק, מה הטיפול היומיומי המומלץ, דוגמיות של המותג לה רוש פוזה ועוד. המתחם יהיה פעיל בימים ראשון – שלישי בתאריכים ה-26.8 – 28.8, בין השעות  21:00 – 09:00 – בקניון רמת תל אביב  במסגרת הפעילות יינתנו דוגמיות התנסות של המותג לה רוש-פוזה. הטבה ייחודית בימים אלו: תינתן הנחה של 20% על כל מוצרי המותג לה רוש-פוזה בסופר פארם, סניף רמת אביב.

לה-רוש-פוזה-3

לה רוש פוזה המוביל בשיקום וריפוי העור מאז 1974. במשך למעלה מ–25 שנים מעבדות המחקר והפיתוח של המותג לה רוש-פוזה, מתמחות בטיפול עור ניזוק ושמות דגש גם על עור רגיש בעל צרכים מיוחדים. באמנה שנכתבה ביום הקמת המותג, מובטחות פורמולות בעלות סבילות גבוהה ומגוון מיוחד של מרקמים הנמצאים בלב סיפור ההצלחה הבינלאומי של המותג, ומסמלים יותר מכל את מחויבות לה רוש פוזה יותר לשיפור איכות החיים לבעלי עור רגיש.

לה-רוש-פוזה-צילום-חול-ניתן-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*