פרופאשן TV – תערוכת אינטרשארם, מוסקבה אוקטובר 2017

בסוף חודש אוקטובר נערכה במוסקבה תערוכת אינטרשארם, התערוכה הגדולה ביותר ברוסיה לתחומי היופי המקצועי. התערוכה השתרעה על פני שני מפלסים וארבעה אולמות תצוגה בהן יכלו המבקרים להינות ממגוון הדגמות, חשיפת מוצרים חדשים, הצגת טכנולוגיות ומיכשור אסתטי רפואי וכמובן לרכוש מוצרים בהנחות מיוחדות לימי התערוכה.

בתערוכת אינטרשארם 2017 השתתפו 1,174 מציגים מ-37 מדינות. יותר מ-5000 מותגים שונים הוצגו בכ-1200 דוכני תצוגה, הדגמה ומכירה.

הקהל שמגיע לתערוכת אינטרשארם הוא מגוון. בראש ובראשונה, מגיעים לתערוכה אנשי תעשיית היופי המקומיים, ממוסקבה. היות ורוסיה היא ענקית בשטחה, מגיעים לתערוכה בטיסות וברכבים מכל רחבי המדינה, אסתטיקאים, בעלי מכוני יופי, קוסמטיקאיות, בונות ציפורניים, מאפרות ומעצבי שיער מכל רוסיה. מעבר לקהל המקומי, מגיעים לתערוכה מבקרים מהמדינות השכנות הדוברות רוסית. אינטרשארם מוסקבה נחשבת לתערוכה החזקה ביותר והמובילה באיזור וזו גם הסיבה שהיא מושכת אליה את אנשי המקצוע מהמדינות השכנות.

לצד המבקרים הדוברים את השפה הרוסית, וככל שהעולם הופך יותר ויותר לכפר גלובלי קטן שבו המרחקים הפיסיים אמנם נשארים זהים אך בפועל מתקצרים והנגישות הופכת קלה ופשוטה, מגיעים לאינטרשארם מבקרים ממדינות בכל העולם. האטרקטיביות של הרובל והעובדה שמפיצים מרחבי העולם מחפשים עוד ועוד מקורות למותגים חדשים, מביאים לתערוכה גם קניינים וסוכני מכירות מאירופה, ארצות הברית ואסיה. הקירבה הגיאוגרפית של סין לרוסיה, גם היא משחקת תפקיד ובתערוכה עצמה אפשר למצוא לא מעט מציגים סיניים בכל התחומים הקשורים לתעשיית היופי ובעיקר במיכשור ובחומרים.

מפת המציגים בתערוכה הוכיחה שוב שישראל היא אחת מהמובילות את ענף המיכשור האסתטי כיצרנית בעלת משקל. לא מעט חברות ישראליות או כאלו שיש להן שורשים כחול לבן, בלטו בין המציגים.

intercharm_1

 

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.