הסינים באים: משלחות מסין ומרוסיה מגיעות לביקור במפעל חברת מד-אופ

בכדי להבין עד כמה ישראל נחשבת לשחקן משמעותי בעולם המכשור האסתטי רפואי בעולם, פשוט אפשר להגיע למפעל חברת מד-אופ ולראות את המשלחות שמגיעות מחו"ל במטרה להכיר מקרוב, להתנסות ולרכוש מכשור תוצרת הארץ, פרי פיתוח החברה.

במשך קרוב לשלושה עשורים של פעילות, צברה חברת מד-אופ אסתטיק טכנולוגיה מאגר ידע עצום בתחום הטכני והקליני. יתרה מזאת, לחברה יש הבנה מעמיקה בכל הקשור לצרכים ובדרישות של אנשי המקצוע המשתמשים בציוד. הודות להבנה זו, יכולה חברת מד-אופ לספק ללקוחותיה מכשור מקצועי ואיכותי שנחשב למתקדם מסוגו בעולם ומאפשר לעוסקים במקצועות היופי להעניק טיפולים יעילים, נוחים ובטוחים לקהל הצרכנים.

זו היא גם הסיבה לכך שמשלחות ממדינות רחוקות הנחשבות גם הן למעצמות טכנולוגיות, מגיעות עד למפעל מד-אופ שבצור יגאל בכדי לראות מקרוב את הייצור הישראלי והטכנולוגיות המתקדמות.

מדאופ-טכנולוגיות-משלחת-קוסמטיקאיות

המשלחת מסין מבקרת במפעל מד אופ בצור יגאל

משרתים נאמנה מכוני יופי, קוסמטיקאיות ואסתטיקאים ברחבי העולם.

הטכנולוגיות שפיתחה חברת מד-אופ במגוון תחומים בהם ניתן שירות ללקוחות במכוני היופי, ובמרכזם תחום הסרת השיער, זוכים לתגובות מצויינות מצד הלקוחות. העובדה בשטח היא שמכשור ישראלי, כחול לבן, נמצא בשורה הראשונה של המכשירים המבוקשים על ידי הקליניקות בארץ ובעולם כולו. מלבד ההתעניינות הרבה שלה זוכים המכשירים בתערוכות בהן משתתפת מד אופ, מגיעות כמעט דרך קבע לישראל משלחות של בעלי עניין לביקור במטה החברה ובמפעל המייצר את המכשירים.

כך למשל, בעידוד ממשלת סין, הגיעו לאחרונה ארצה משלחת של רופאים סיניים, טכנולוגים רפואיים ומומחים בתחום האסתטיקה, מלווים באנשי עסקים סיניים, שביקשו להתרשם מהאפשרויות של רכישת מכשירים ושילובם בקליניקות בסין.

בנוסף, הגיעה לארץ משלחת של קוסמטיקאיות ומומחים בתחום האסתטיקה, מרוסיה, לאותה מטרה: שילוב המכשירים בקליניקות ומכוני יופי ברחבי רוסיה.

חברת מד-אופ תשתתף בקרוב בכנס סידסקו וארגון הקוסמטיקאיות בישראל, שיתקיים ב-19 בפברואר בראשון לציון, במרכז הכנסים לאגו.

whatsapp-profashion_news3

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.