ניילס על השטיח האדום: צבעי המניקור של טקס גלובוס הזהב 2018

מה היו מגמות הצבע ששלט בציפורניהן של הצועדות על השטיח האדום? האם מגמת השחור חוזרת? זה מה שקרה בטקס גלובוס הזהב 2018 בגזרת הציפורניים.

אין הרבה צורך להכביר במילים –  המחאה של השמלות השחורות עשתה זאת מספיק ! אך היו כמה וכמה שעשו זאת על הצד הטוב ביותר! שעות ספורות לפני תחילת הטקס החשוב ביותר בתעשיית הטלוויזיה הקולנוע והבידור בכלל – צולמו בגאווה מאות נשים מפורסמות בשמלות שחורות ונייל ארט כמעט נחבא אל הכלים! לצד קוטור שלא נראה כמותו, שמלות מרהיבות בטקסטורות שאינן משאירות מקום לדמיון – המניקור ששלט בקרב רוב הנשים היה מבוסס על גווני הייסוד הבנאליים ביותר על שידת המניקוריסטית: שחור ובורדו בקרב רוב הידועניות ואילו גם ניוד, לבן רך וורדרד, נראו באופק.

בין הנועזות, כמה לא מפתיע, זו אחת הידועניות היידי קלום – עם מניקור מושקע בגוון black onyx, שתאם את מחאת השמלות – פשוט קלאסי שחור ויפה! גם קארי וושינגטון בחרה בגוון הזה שיחזק את מחאת הנשים השנה. מי שהיה אחראי על נייל ארט מושלם היה שגריר OPI בהוליווד, אמן הציפורניים –  טום באצ'יק.

מניקור-2שחור-בטקס-הגולדן-גל

ציפורניים בשחור על השטיח האדום

מניקור יפה נוסף היה של הישראלית המבטיחה את גאוותנו כבר לא מעט זמן על המסכים בעולם, גל גדות שהפציעה בגוון יין משכר חורפי וקורץ לגוון השפתון שלה. אליה מצטרפת שיאנית שוברת קופות נוספת – ידועה גם היא בנועזותה, הלא היא ניקול קידמן ששברה גם היא את מראה השמלה השחורה עם מניקור בורדו נועז ונוכח.

המניקור של השאר, היה עצוב לומר, בנאלי וקצת משעמם  – אך בהחלט מטופח דיו בשביל תמונה על השטיח האדום.  אז מה ראינו שם? אמיליה קלארק בניוד חלבי , עדין כמו גוון השיער של חאליסי. קתרין זיטה ז'ונס ויתרה על התענוג לנצוץ בציפורניה וגם היא הצטנעה בגוון פאני באני שקט, ואפילו מי שכבשה את המצלמות הלוא היא אופרה ווינפרי – הסתפקה בלק ניודי בהיר.

Tom-Bachick-Photo-1

Tom Bachick

מניקור-שחור-4בטקס-הגולדן-גל מניקור-שחור-5בטקס-הגולדן-גל מניקור-שחור-7בטקס-הגולדן-גל מניקור-שחור-בטקס-הגולדן-גלו

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.