מיצוק העור יחד עם טיפול במרקם – ד"ר אינס ורנר

ד"ר אינס ורנר, מומחית ברפואת עור מציגה טיפול חדש – לראשונה מענה משולב למיצוק וגם לטיפול במרקם העור ACCCENT PRIME – שילוב אולטראסאונד וגלי רדיו.

ד"ר אינס ורנר, מומחית לרפואת עור, נשיאת האיגוד האירופאי לדרמטולוגיה אסתטית ESCAD,  ובעלת מרכז 'ורנר קליניק', מציעה טיפול חדש ויעיל המבוסס על שילוב חדשני של שתי טכנולוגיות, אולטראסאונד וגלי רדיו –  אשר יחד לראשונה מספקים מענה הן לטיפול במרקם העור והן לטיפול בנפח.

אפקט המכשיר הוא מיצוק הפנים, הצוואר והמחשוף, לצד הענקת חיות ועור קורן. נוספים בשל הטכנולוגיות המתקדמות בהן הוא משתמש. מטרתו העיקרית היא טיפול ישיר בקמטוטים, מראה עור עייף ואפור, משפר את אלסטיות העור מהדק אותו ומטפל בכתמי פיגמנטציה שונים.

פרופאשן-מתיחת-פנים-יופי2

איך הוא פועל ? המכשיר משלב גלי רדיו ואולטרה סאונד – כאשר מצד אחד טכנולוגיית גלי הרדיו הנקראים יוניפולרים, חודרים לעומק הרקמה ומטפלים באלסטיות והרמת העור ומצד שני האולטרסאונד מאפשר החדרת חומרים פעילים ומזינים לעור (ויטמינים, חומצות, חומצה הילארונית ועוד.. )  ובכך מאפשר טיפול הדומה להזרקות שטחיות ומתן נפח קל.

זמן ההחלמה בין  2-3 ימים, כאשר הפנים  מעט אדמומיות, העור מחוספס, ניתן כמובן להסתיר עם מייקאפ אך בעיקרון אין הגבלה של פעילויות.  הטיפול עם כאב קל עד בינוני, אולם ניתן לאלחש עם משחת אלחוש מה שמקל על הטיפול. אך לרוב הטיפול נעשה ללא צורך באלחוש.

דר-אינס-ורנר-מומחית-לרפואת-

ד"ר אינס ורנר, מומחית לרפואת עור בעלת מרכז ורנר קליניק לאסתטיקה ולייזר .

בשילוב הטיפולים הנכונים ניתן לשפר משמעותית את מראה הפנים והצוואר באופן לא פולשני ללא שום ניתוח.  ההמלצה היא לשלושה טיפולים סה"כ.  עלות טיפול : 2000 ש"ח , אך סדרת 3 טיפולים תעלה 5400 ₪.

ד"ר אינס ורנר, מומחית לרפואת עור בעלת מרכז ורנר קליניק לאסתטיקה ולייזר .

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.