ד"ר להבית אקרמן | עיצוב קו לסת בשיטה לא פולשנית

הפנים שלנו מסגירות את גילנו ולא ניתן לטשטש את סימני הגיל על ידי לבוש או תסרוקת, אי לכך הביקוש לניתוחי מתיחת פנים גדול מאוד. עיצוב קו הלסת יכול לשנות לטובה את כל מראה הפנים, לעדן אותו ולשוות לו מראה צעיר יותר. ניתוח מתיחת פנים ע"י ניתוח פלסטי אינו דבר חדש – בעצם זהו אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית כבר שנים. אולם שיטה חדשנית מציעה אלטרנטיבה לניתוחים.

ד"ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור בשירותי בריאות כללית ובעלת שלוש קליניקות פרטיות לטיפולי עור, מובילה במרפאתה את השיטה החדשנית והלא פולשנית לעיצוב קו הלסת המחליפה את ניתוח מתיחת הפנים.

השיטה נעשית על ידי טכנולוגיה שמהווה את הדור הבא בטיפולי גלי רדיו (RF Radio frequency -) בשירות האסתטיקה הרפואית. במהלך השנים העור מזדקן ועובר שינויים, סיבי הקולגן והאלסטין המהווים את "אבני היסוד" של העור נחלשים והדבר גורם למראה עור יבש, מחוספס, חסר אלסטיות ומקומט. הדבר יוצר במקומות שונים בגוף עודפי עור לא רצויים.

טיפול-בשיטת-תרמי-טייט-2  טיפול-בשיטת-תרמי-טייט-4

בעזרת המכשיר THERMI TIGHT במהלך הטיפול מוחדרת אלקטרודה דקה המעבירה אנרגיית חום לאזור המטופל עד להגעה לטמפרטורה הנקבעת מראש. אנרגית החום המבוקרת גורמת לגירוי התאים ברקמה לייצר "אבני יסוד" חדשות וצעירות כגון קולגן ואלסטין הנחוצים לנו וע"י הבניה שלהם העור החיצוני נמתח ומתקבל אפקט מתיחה ומיצוק של העור.

הדיוק והבטיחות מושגים תודות למערכת בקרה משוכללת המודדת בזמן אמת ובמקביל את הטמפרטורה הפנימית והחיצונית באזור המטופל. הבקרה הפנימית בתוך הרקמה מתאפשרת בזכות חיישן טמפרטורה מתקדם כאשר בו זמנית הטמפרטורה החיצונית מבוקרת בעזרת מצלמה טרמית משוכללת המודדת את הטמפרטורה על פני העור בכל זמן הפעולה. כל זאת יחד עם כיול נכון של המערכת לאנרגיה מקסימלית המתאימה לאינדיקציה יוצרים מערכת של מנגנוני הגנה, בקרה ושליטה המאפשרים לרופא לבצע את הפעולה בצורה מיטבית.

הטיפול מאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי (FDA), האירופאי (CE) והישראלי (אמ"ר). בעזרת שימוש במכשיר זה ניתן לטפל באזורים נוספים כדוגמת: צוואר, סנטר כפול, זרועות, בטן, הרמת חזה, ירכיים, ברכיים ועוד.

ד"ר להבית אקרמן על השיטה: "אנחנו עושים רק דברים מוכחים. אני לא אוהבת את המילה 'קסם', אבל אפשר לראות כאן תוצאות מדהימות. חשוב להדגיש שלא מדובר בניתוח".

טיפול-בשיטת-תרמי-טייט-5

דר-להבית-אקרמן-קרדיט-אסף-לו

ד"ר להבית אקרמן. צילום: אסף לוי

טיפול-בשיטת-תרמי-טייט-3

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.