מגזין פרופאשן יעניק חסות מדיה מקצועית בלעדית לכנס הקוסמטיקאיות ב-19 בפברואר

פרופאשן, מגזין היופי של ישראל, המגזין המקצועי לתעשיית היופי, יהיה נותן חסות המדיה המקצועית הבלעדית לכנס המקצועי ה-36 של סידסקו וארגון הקוסמטיקאיות בישראל, שיתקיים ב-19 בפברואר במרכז הכנסים "לאגו" בראשון לציון.

בתאריך 19 בפברואר, יתקיים במרכז הכנסים "לאגו" בראשון לציון כנס CIDESCO ה-36 של ארגון הקוסמטיקאיות בישראל. הכנס, תחת הכותרת "DNA של מצויינות" יעסוק במגוון נושאים ולצד תערוכה של מציגים ממיטב החברות בתחום הקוסמטיקה בישראל, תתקיים תכנית תוכן עשירה ומגוונת של הרצאות, הדגמות ותוכן מעשיר.

"הכנס יעסוק בנושאים מקצועיים הנוגעים לכל קוסמטיקאית בישראל ובמקביל יתפרש על תחומים הנוגעים לקידום עסקי של הקליניקה לצד כלים מקצועיים חדשים בשיטות טיפול, מיכשור לקליניקה וטכנולוגיות מתקדמות" מסבירים מארגני הכנס.

כיצד להביא לקוחות חדשים לקליניקה? איך נשמור על לקוחות קיימים? מה צופן העתיד בתחום הקוסמטיקה? על בטיחות וניהול סיכונים בקליניקה. כל אלה הם רק חלק מהנושאים שידונו במהלך הכנס.

הרצאות מקצועיות בנושאים כגון: "תופעות לוואי וסיבוכים לאחר טיפולים קוסמטיים פולשניים, מניעה וטיפול" וכן פאנל מקצועי של קוסמטיקאיות מצליחות החולקות את סיפורן האישי והדרך שעברו מחדרון בבית לקליניקה בחוץ עם עובדים. לרשימת ההרצאות המלאה: תכנית כנס הקוסמטיקאיות ה-36 של סידסקו וארגון הקוסמטיקאיות.

אני שמחה להזמינכן לכנס CIDESCO הגדול, שיערך ב- 19 בפברואר 2018. בכנס, שיתקיים תחת הסיסמא, DNA של מצוינות, בו נדון בין היתר בדרישות מקצוע הקוסמטיקה, בתחושת השליחות הכרוכה בו, בשאיפות, במעמדנו החברתי ובכל מה שהופך אותנו למצוינות ופרודוקטיביות.

יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל, הגב' אורנה וובר, מזמינה את ציבור הקוסמטיקאיות להשתתף בכנס: "מקצוע הקוסמטיקה הולך ומשתנה לנגד עינינו" היא מסבירה, "הטכנולוגיה והתכשירים נמצאים במגמת שיפור מתמיד. כיום, הכלים השיווקיים והדיגיטליים מאפשרים לנו להגיע ללקוחותינו בקלות וביעילות ומעמדנו המקצועי נמצא גם הוא על סדר היום הציבורי.

בד בבד, גם הדרישות מאתנו עולות בהדרגה. אנו נדרשות לאבחן ולטפל באופן מדויק ומקצועי, לתת מענה לסוגיות כמו שמירה על מראה עור צעיר לנוכח התארכות תוחלת החיים, לטפל באקנה ולסייע לבני נוער ליהנות מביטחון אישי ומעור בריא, ולצד כל אלה לנהל עסק מצליח וצומח, לעמוד ברגולציה ובתקנות, להיות במסע תמידי של לימוד ולא פחות חשוב – לנהל משפחה וחיים אישיים מספקים. על כל הנושאים הללו ועל רבים אחרים, נדון במהלך הכנס. אני מזמינה כל אחת מכן להגיע וליהנות מיום מעשיר ומקצועי. הכנס הזה, יוקדש לכן, יעצים אתכן ויעלה על נס את הפעילות שלכן כנשות מקצוע מסורות".

אורנה-וובר

יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות בישראל, הגב' אורנה וובר

במסגרת חסות המדיה המקצועית שמעניק מגזין פרופאשן לכנס הקוסמטיקאיות של סידסקו וארגון הקוסמטיקאיות בישראל, תוכלו לקרוא וללמוד על המתוכנן לכנס, על החברות המשתתפות בכנס הקוסמטיקאיות, על המותגים שיופיעו בכנס, תוכנית כנס הקוסמטיקאיות ואף לרכוש כרטיס השתתפות בהטבה מיוחדת. המשיכו לעקוב.

LOGO_Profashion_2_new

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.