ט"ו בשבט מתקרב: מטפחים את העור עם פירות ארצנו

"חג האילנות הוא הזדמנות נפלאה לחגוג את עושר הפרי והצומח שנשתבחה בו ארצנו. מגוון הפירות הארץ-ישראלי עשיר בשפע של ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות ונוגדי חמצון, ולהם סגולות ריפוי חשובות ההופכות אותם למרכיב חשוב לא רק בתזונה, אלא גם בתכשירי הטיפוח", אומרת מירב בן יקר, מנהלת מחלקת הדרכה חברת HL. לדבריה, "הזיתים, התמרים, הרימונים, התאנים, הענבים והשקדים, הם רק חלק קטן ממגוון הפירות המככבים בתכשירי הטיפוח והקוסמטיקה המובילים כיום". לקראת ט"ו בשבט מירב בן יקר מגישה לכם טנא של פירות שיעזרו לכם לטפל בעור הפנים, לחדש ולשקם אותו. 

טו-בשבט-קוסמטיקה-HL

ט"ו בשבט מתקרב: מטפחים את העור עם פירות ארצנו

תאנה – מסייעת בהסרת תאי עור מתים

התאנים ממיסות את שכבת העור העליונה ומסייעות בהסרת תאי העור המתים, ובכך תורמות ליצירת תאי עור חדשים. בנוסף, יש להן תכונות נוגדות דלקת המסייעות להחלמת העור ולשמירה על בריאותו. הן גם מעלות את רמת הלחות בעור ומכילות נוגדי חמצון חשובים, מה שהופך אותן למרכיב אידיאלי להאטת הזדקנות העור.

במעבדות HL מהווה התאנה מרכיב חשוב במגוון תכשירים, בהם האקסטרים פילינג מסדרת הפילינגים המקצועית, בטיפות אלפא-בטא, בסופר ליפט מסדרת הפילינגים לבית ובקרם מסדרת אלפא קומפלקס.

זית – עשיר בחומצות שומן מסוג אומגה 9

שמן הזית, העשיר בחומצות שומן מסוג אומגה 9, בפוליפנולים עוצמתיים וויטמין E, פועל לשיקום העור ומגן עליו מפני הרדיקלים החופשיים הפוגעים בו. עושר המרכיבים ויכולת הספיגה המעולה שלו לעומק העור הופכים אותו למתאים במיוחד להזנת עור יבש ולמרכיב מרכזי בעיכוב הזדקנות העור. הוא מרכך את העור, מאזן את פעילות רקמות החיבור ומעלה את רמת הלחות בעור.

במעבדות HL מהווה שמן הזית מרכיב מרכזי בתרכיז שמן ביו-ריפאר ובאפטר שייב מסדרת בי-פירסט.

חברת-HL--סדרת-קאלם-רד

חברת HL סדרת קאלם רד. צילום: אורי גרון

רימון – סגולות נוגדות חימצון

לרימון סגולות נוגדות חמצון עוצמתיות, ההופכות אותו למרכיב מרכזי במלחמה בהזדקנות העור. הוא משפר את טקסטורת העור, מתקן פגמים ומעודד את התחדשות העור לקבלת עור חדש וצעיר.

במעבדות HL מהווה הרימון מרכיב מרכזי באקסטרים פילינג מסדרת הפילינגים המקצועית, במסכה מרגיעה לעיניים מסדרת איי תרפי ובסבון מסדרת דאבל אקשן.

תמר – יעיל כמרכיב אנטי אייג'ינג לעיכוב הזדקנות העור

פרי התמר מכיל רכיבים נוגדי דלקת ונוגדי חמצון, פועל למניעה ולריפוי פצעים ותורם להפחתת קמטוטים וכמרכיב אנטי אייג'ינג יעיל לעיכוב הזדקנות העור.

במעבדות HL מהווה התמר מרכיב מרכזי באקסטרים פילינג מסדרת הפילינגים המקצועית, במוצרי סדרת איי תרפי, בסופר ליפט מסדרת הפילינגים לבית ובמי פנים מסדרת אלפא קומפלקס.

תמצית ענבים – הזנת העור והרגעת דלקות

המיצוי המופק מענבים והשמן המופק מזרעי הענבים מכיל נוגדי חמצון יעילים במיוחד, וכן מסייעים בשמירת הלחות ובהזנת העור ומרגיעים גירויים ודלקות עור. כמו כן, הענבים עשירים בחומצות אלפא הידרוקסי, המקלפת בעדינות את שכבת התאים המתים, מכווצת, מבהירה כתמים כהים ואזורי היפר-פיגמנטציה ומסייעת בחידוש העור ובריפוי עצמי של העור.

במעבדות HL מהווה תמצית ענבים מרכיב חשוב בסופר ליפט מסדרת הפילינגים לבית ובאנטי אייג' פילינג מסדרת הפילינגים למכון, שמן זרעי הענבים מהווה מרכיב מרכזי בסדרת קאלם רד.

הכתבה באדיבות: מירב בן יקר, מנהלת מחלקת הדרכה חברת HL

חברת-HL--תרכיז-שמן-עם-ויטמי

מוצרי חברת HL – צילום: אורי גרון

fruits-and-cosmetics

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.