אגס קונספט | טיפול בפיגמנטציה והבהרת כתמי עור

האטה טבעית בקצב חילוף החומרים בגופנו, אובדן לחות בעור וירידה משמעותית ברמת נוגדני החימצון, כל אלה, בשילוב עם נזקי סביבה וחשיפה מוגברת לשמש, מזרזים תהליך של פיגמנטציה והזדקנות העור. סדרת התכשירים של אגס קונספט, נוצרה במיוחד בכדי לתת מענה לבעיות אלו.

מאת: איילת מופר, מנכ"ל אגס קונספט

השנים שעוברות אינן חוסכות מגופנו את אותותיהן. נכון, האדם מחכים וצובר ניסיון עם הזמן, אך יחד עם זאת, המכונה שנקראת גוף האדם, חווה תהליך טבעי של הזדקנות: האטה טבעית בקצב המטבוליזם, הצטברות רעלים, אובדן לחות וירידה ברמת נוגדי החימצון בגוף. באופן טבעי, התחדשות תאי העור הופכת איטית יותר וההזדקנות גורמת לעורנו להפוך להיות כהה יותר. אנו מכירים תופעה זו בשם "פיגמנטציה".

פיגמנטציה בעור: הסיבות הן רבות ומגוונות

פיגמנטציה והופעת כתמים בעור הן תופעות שיש להן יותר מסיבה אחת. למעשה, ישנן סיבות רבות להיווצרותה של פיגמנטציה עד כי נדמה כי הופעתה, עם התקדמות הגיל, כמעט בלתי נמנעת באקלים הים תיכוני שבו אנו חיים. חשיפה מוגברת לקרני UV היא אחת הסיבות המרכזיות אך אינה היחידה. פיגמנטציה יכולה להיות תוצר של נתונים גנטיים, להופיע כתוצאה משינויים הורמונליים בעקבות הריון ולידה. גם דלקות בעור, אקנה וכוויות יכולים לגרום לפיגמנטציה. למעשה, גם טיפולים שאנו מכירים המיועדים לטיפול בעור, יש בהם בכדי לזרז הופעתה של פיגמנטציה. גם אם ברוב המקרים לא נרשמת תוצאה ישירה שכזו, נרשמו בעבר מקרים שבהם טיפולי לייזר ואף הסרת שיער בשעווה, היוו זרז להופעתה של פיגמנטציה.

פיגמנטציה-263

אחת מתצורות הפיגמנטציה בעור

ייצור מלנין בעור

המלנין הוא צבען המופרש מתאים באפידרמיס. הוא זה שאחראי לגוון עורנו. המלנין הוא פולי קווינון, מולקולה בעלת קשרים כפולים מוצמדים. מערכת זו מאפשרת "בליעת אור" בטווח רחב של אורכי גל. במילים פשוטות, המלנין מגן על הגוף מפני קרינה בכך שהוא בולע קרינה באורכי גל קצרים כמו אולטרה סגול למשל. המלנין, המיוצר על-ידי תאים בשם מלנוציטים יופיע בשתי תצורות: כפיגמנט אדמדם-צהבהב הנקרא Pheomelanin או כפיגמנט חום או שחור כהה הנקרא Eumelanin.

כמות המלנין, ריכוזו והפיזור שלו בעור הם שיגדירו את גוון עורנו. ההבדל בין עור כהה לבין עור בהיר, תלוי בכמות המלנין בעור. ריכוז של מלנין והצטברותו במיקום ספציפי, הוא היוצר כתמים ולעיתים אף שומות ונמשים. כאשר אנחנו נחשפים לשמש, חומצת האמינו טירוזין, בתהליך של חימצון הטירוזין, יוצרת מלנין שהיווצרותו מכהה את העור. גם רדיקלים חופשיים יסייעו להאצת ייצור המלנין וכך יווצר מראה לא אחיד של גוון העור ובסופו של דבר כתמים ופיגמנטציה. בכדי להאט את תהליך היווצרותו של המלנין והופעת פיגמנטציה, עלינו לדאוג להמצא בסביבה פחות מחמצנת, נקיה יותר ולהמעיט בחשיפה לשמש. כאשר זה אינו מספיק, נפנה לפתרון באמצעות תכשירים טיפוליים.

מלנין-בעור

תרשים מבנה העור והופעת המלנין

איילת-מופר-בהדרכה-

איילת מופר, מנכ"לית אגס קונספט

שיטת FRESH MIX של אגס קונספט להפרדת חומרים פעילים טבעיים

סדרת המוצרים של אגס קונספט להפחתת ייצור המלנין ולהבהרת העור, הינה פרי פיתוח של שנים על-ידי מדענים, בשיתוף קוסמטיקאיות ולנוכח ניסיון בטיפול בפיגמנטציה. השיטה ייחודית, שנקראת Fresh Mix מתבססת על ההצלחה של אותה מדענים לבודד את חומרי ההבהרה הטבעיים וחומרי האנטי אייג'ינג בתהליך המוכר מתחום רקיחת תרופות בתעשיה הפרמצבטית.

השיטה מתבססת על סינרגיה בין שני מרכיבים של הטיפול ההופכת את הטיפול ליעיל ואפטיקבי יותר. שני הרכיבים באים במגע זה עם זה ורק אז הם הופכים לפעילים יותר ומאפשרים קבלת תוצאות איכותיות של הבהרת העור וטיפול בפיגמנטציה.

שיטת ההבהרה Fresh Mix של אגס קונספט, מצליחה לשפר את תהליך הדה פיגמנטציה, תוך הפעלת מנגנונים המפחיתים את ייצור המלנין: עיכוב פעילותו של אנזים, מונע את הפיכת הטירוזין למלנין.

אגס-קונספט-Agas-benefits

שיטת אגס קונספט

סינרגיה של שני רכיבים לתוצאה יעילה יותר בהבהרת העור

הרעיון שמאחורי הפרדת שני רכיבים היא שמירה על יציבותם של החומרים הפעילים לאורך זמן רב יותר ומניעת חימצון עתידי. על פי השיטה של אגס קונספט, הרכיבים יהפכו לפעילים ברגע שנשלב בין השניים: כך למשל, שילוב בין ה"אקטיבטור" לרכיב ה"ג'ל". פעילותו של הטיפול מתחילה עם שילוב שני החומרים והמטופלים עצמם חווים תוצאות משמעותיות כבר מהטיפול הראשון.

רכיבים נוספים שניתן למצוא בסדרת מוצרי ההבהרה של אגס קונספט: אצת הדונליאלה המורכבת ממינרלים, חלבונים ושומנים ומייצרת כמות גדולה של קרטנואידים. אותם קרטנואידים מכילים נוגדני חימצון רבי עוצמה כגון בטא קרוטן, ליקופן, רטינול A, חומצה קוג'ית וחומצת גיג'ה וייט. אצת הדונליאלה מסייעת בשיפור תהליך חילוף החומרים של העור, שומרת על לחותו בתנאים קשים, עוזרת במניעת נזקי הסביבה והאקלים ובכך מאטה את קצב הזדקנות העור.

עוד רכיבים בסדרה: אקסטרקט לימון, המסייע בתהליך ההבהרה של כהויות בעור על-ידי פירוק המלנין הקיים ופיזורו. חומצה קוג'ית המופקת מאורז מותסס ומעכבת את האנזים טירוזינאז. בכך, מצליחה החומצה הקוג'ית למנוע את היווצרותו של מלנין עודף.

agas-אגס-קונספט-סדרת-הבהרה

סדרת ההבהרה של אגס קונספט

איילת-מופר-בהדרכה-לקוסמטיקא

הדרכה אישית לקוסמטיקאיות במרכז ההדרכה של אגס קונספט

 

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.