מה מצפה למבקרים בקוסמופרוף אסיה 2016?

תערוכת קוסמופרוף אסיה שתתקיים בהונג קונג באמצע נובמבר הקרוב מבטיחה למבקרים שלל אטרקציות והמון עניין. החל מפורומי הדרכה, דרך מתחמים ייחודיים ועד חשיפת טרנדים עתידיים.

קוסמופרוף צפויה להתרחש בשני מקומות מפגש מרכזיים: הראשון, "אסיה וורלד אקספו" שבו יערך אירוע מרכזי לתחומי האריזה, חומרי גלם וציוד לתהליכי ייצור בקוסמטיקה. אירוע זה ימשך שלושה ימים בין התאריכים 15-17 בנובמבר. השני, "מרכז הירידים והכנסים של הונג קונג", יארח בין התאריכים 16-18 בנובמבר את תערוכת הקוסמטיקה המסורתית.

בשני מקומות המפגש צפויים להציג כ-2,700 מציגים מכל העולם, 23 ביתני מדינות וחברות גדולות וחשוב לא פחות כמובן, זרם קהל המונה כ-60,000 מבקרים שישטפו את 98,000 המטרים הרבועים של התערוכה.

world-asia-forum-cosmoprof

World asia forum Cosmoprof Hong Kong

השנה, מובטחים למבקרים בקוסמופרוף אסיה מספר פיצ'רים ואטרקציות ייחודיות לכל אחד משני האירועים המתקיימים במקביל. באירוע המציג אריזות ומיכון לתהליכי הייצור, יתקיים לראשונה, טקס של הענקת פרסי חדשנות ויצירתיות בייצור. הענקת הפרסים נועדה לציין לשבח את העיצובים הייחודיים, האריזות החדשניות והפורמולות הראויות להתייחסות יוצאת דופן מבין מגוון החידושים של תעשיית היופי המקצועית. מציגים המתמחים בפתרונות אריזה ויצרנים שונים מוזמנים להציג את מועמדותם לשש קטגוריות בהן יוענקו הפרסים. ועדת מומחים המורכבת מנציגי חברות הענק של התחום, תבחר את הזוכים. הכרזת הזוכים והענקת הפרסים תתקיים ב-15 בנובמבר.

באולם 5, יוכלו המבקרים להתרשם מהצגת תהליכי הייצור של מוצר: שפתון יוקרה. המבקרים יזכו להכיר מקרוב, צעד אחר צעד, את תהליכי הייצור, החל מבחירת חומרי הגלם ועד לגמר הייצור. כ-8,000 יחידות של שפתונים במהדורה מיוחדת לקוסמופרוף אסיה 2016 יחולקו למבקרים בשלושת ימי התערוכה.

מתחם נוסף שיפעל השנה בתערוכה: "זרקור על רכיבים". המתחם מיועד לסייע לפורמולטורים, אנשי מחקר ופיתוח ויזמי פיתוח מוצרים מקצועיים להכיר רכיבים חדשים, טקסטורות ונוסחאות ייצור. לדברי המארגנים, מתחם זה משלים למעשה את כל שרשרת הייצור בכך שהוא מצטרף לתצוגת המיכון והאריזות ובכך מעניק את כל המידע הדרוש ליצרנים מרחבי העולם.

המבקרים בקוסמופרוף צפויים לפגוש במותגים המשמעותיים ביותר כיום בענף היופי והקוסמטיקה המקצועי: החל מטואלטיקה, דרך מוצרי תינוקות, טיפוח לגבר, קוסמטיקה אורגנית וטבעית ועד מוצרי בריאות טבעיים. באיזור הטרנדים, יציגו למעלה מ-80 מותגים את תחזיות הטרנדים שלהם לעונות הקרובות.

זו השנה השלישית שבה יופעל בוטיק מכירה "חנות הצדקה": מבקרים בתערוכה יוכלו לרכוש מוצרים בגדלים מוקטנים (טרבל סייז) ממגוון מותגים שיתרמו את המוצרים. ההכנסות מבוטיק המכירה יועברו לקרן העוסקת בקידום המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם של סרטן השד.

cosmoprof-asia-16-hong-kong

חנות הצדקה בתערוכת קוסמופרוף אסיה הונג קונג.

cosmoprof-asia-hong-kong-20

תערוכת קוסמופרוף אסיה הונג קונג.

עוד בשורה למבקרים: יוכלו ללמוד על רכיבים חדשים, טכנולוגיות ייצור ואריזה לצד פיתוח מוצרים. כל אלה בפורומי הדרכה שיערכו בשני האירועים המקבילים ויציגו יותר מ-30 הרצאות ופאנלים בהשתתפות מומחים.

cosmoprof-asia-hong-kong-16

קוסמופרוף הונג קונג 2016

cosmoprof-asia-2016-hong-ko

cosmoprof asia 2016

cosmoprof-asia-hong-kong17

Cosmoprof Asia – Hong Kong November 2016

תגובה אחת

  1. מוצרים מעולים , פעילים עם תוצאות מדהימות

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.