המאפר בועז שטיין מציג מראה סתיו/חורף 2017

רטרו שיק עם קאמבק נוסטלגי של הפיפטיז ונגיעות בארוק מוזהבות. מראה האיפור של גורו האיפור בועז שטיין לסתיו/חורף 2017 מציג איפור קלאסי במחווה להוליווד של שנות ה-50.

איפור קלאסי שואב השראתו בעיקר משנות הזוהר ההוליוודיות של שנות ה-50. מראה העין החתולי, אייליינר מעוצב בקו מוקפד מאד, לצד ריסים במראה דרמטי צפופות וסמיכות, שפתיים מודגשות ועור פנים אחיד בהיר ואצילי.

גם בירות האופנה העניקו מחווה מרגשת לאיפור הכל כך קסום, שגם אם לא היינו שם אנחנו בהחלט שמחות שהוא כל פעם מחדש מפתיע בקאמבק מלא או חלקי אל מחוזות האיפור.

סתיו-2017-איפור-בועז-שטיין-

איפור: בועז שטיין. צילום: ניסים פרץ. שיער: ניסו כהן.

מסקרה, מסקרה ושוב מסקרה.

מסקרה תשלים את המראה המאופר של העיניים וריסים מודגשים יעניקו עוצמה ממקדת ואף ידגישו את איפור העיניים.

בועז שטיין, מאפר מקצועי ומורה בכיר מדגיש " למתאפרות שלא התברכו בריסים צפופות וארוכות אני בוחר למרוח את המסקרה בזוויות שונות על הריסים, תנועת זיג זג אלכסונית, לא רק מלמטה כלפי מעלה אלא גם באלכסון. תנועת המריחה הבלתי אחידה של המסקרה מותירה את החומר גם בצידי הריס ויוצרת עיבוי קל".

השפתיים מודגשות להפליא. גוונים בהירים ופסטלים מבריקים מהעונה החמה מפנים את מקומם לעוצמת שפתיים מרהיבה של גוונים בדרגת כהות בינונית עד כהה מאד.

"יתרון עצום כשהאיפור הטבעי מפנה את מקומו לאיפור עוצמתי ומודגש ולו בשל העובדה כי ניתן לבצע תיקוני איפור באופן קל, פשוט ונוח. לדוגמא, אישה החושקת בשפתיים גדולות יותר תוכל לחרוג 2-3 מ"מ מקו השפתיים הטבעי ולמלא בשפתון כהה כך שלא יבחינו כלל בהרחבה מה שכמעט ולא מאפשר איפור טבעי" מסביר שטיין.

פלטת הגוונים לעונה המתקררת הם מנעד רחב של חומים עם נגיעות של סגול שזיף, וגוונים שונים של מוזהבים (אדומים וזהובים) המתכתבים עם הצבעים המאפיינים את תקופת הבארוק של סוף המאה ה-17 וה-18 אשר שילובם יצרו עושר ופאר מרשים כל כך.

איפור:בועז שטיין

ע.איפור: ענבל בוקין -קאנרי

צלם:  ניסים פרץ

שיער: ניסו כהן

סטיילינג: סיגל גרוס

השאר תגובה

המייל שלכם לא יפורסם. Required fields are marked *

*

הרשמי לניוזלטר וקבלי את הגיליון הבא לפני כולם!

שם

דואר אלקטרוני *

profashioncover88
בכל עת, ניתן יהיה להסיר את שמך מרשימת התפוצה.